Meble na wymiar Gdańsk i okolice

W firmie Woj-Drew zajmujemy się przygotowaniem przepięknych mebli na wymiar do kuchni, łazienki, salonu, przedpokoju, sypialni i pracowni. Nowoczesne meble przygotowane pod wymiar zagwarantują nie tylko wysoką estetykę aranżacji domu, mieszkania lub biura, ale też łatwość przechowywania i wygodę codziennego użytkowania przestrzeni. Piękne meble na wymiar wykonane według wizji Klienta i jego upodobań będą ogromnym atutem każdego wnętrza.

Meble kuchenne na wymiar w Gdańsku

Meble kuchenne są zamawiane zarówno do domów jednorodzinnych, jak i do mieszkań, a w każdym lokalu są nieco inne warunki, przez co zabudowa kuchenna musi być dobrana indywidualnie do charakteru pomieszczenia i do potrzeb jego użytkowników. Meble na zamówienie zyskały popularność szczególnie w kontekście kuchennych aranżacji. Kuchnie są z reguły niewielkimi pomieszczeniami, w których każdy centymetr miejsca musi być dobrze wykorzystany, żeby codzienna praca była wygodna i satysfakcjonująca. Meble kuchenne na wymiar umożliwiają doskonałą aranżację nawet najmniejszej kuchni w taki sposób, że możliwe jest uzyskanie tzw. trójkąta roboczego – obszaru, którego aranżacja przyspiesza i ułatwia przygotowanie posiłków i utrzymanie czystości.

Zabudowa kuchenna musi być doskonale przemyślana, żeby umożliwiała wygodne przechowywanie produktów spożywczych, naczyń oraz różnego rodzaju sprzętów i akcesoriów, których czasami mamy w kuchniach bardzo dużo. Przygotowanie kuchni na wymiar AGD poprzedzamy profesjonalnym pomiarem mebli wykonanym przez stolarza oraz wstępną rozmową, na której ustalamy wszystkie szczegóły realizacji:

 • kolor mebli;

 • rodzaj frontów;

 • jakość wybranych materiałów;

 • wybrane systemy;

 • preferowany termin realizacji i inne szczegóły.

Drugim etapem jest wycena zlecenia i właściwa produkcja mebli pod wymiar, a następnie przetransportowanie ich na miejsce i montaż u Klienta.

Meble biurowe – pracownia mebli w Trójmieście

W firmie Woj-Drew zajmujemy się przygotowaniem mebli biurowych. W ofercie tej kategorii mebli są szafy na wymiar, biurka, regały oraz całe systemy meblowe, zarówno do małych, jak i dużych biur. Meble na wymiar w Gdańsku przygotowujemy z najwyższej jakości materiałów i według wskazówek Klientów. Dbamy o to, by meble były funkcjonalne, trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Staranne wykończenie i użycie wytrzymałych akcesoriów gwarantuje wytrzymałość mebli nawet w przypadku intensywnego i długotrwałego użytkowania.

Nasi klienci mogą wybierać spośród różnych gatunków drewna, okleiny, zróżnicowanych typów frontów i uchwytów, a wszystko to pozwala nam przygotować meble spełniające nawet bardzo szczególne wymagania.

Nowoczesne meble na wymiar do domu i mieszkania

Oferta mebli pod wymiar jest przeznaczona zarówno dla właścicieli mieszkań, jak i domów czy biur. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy oferować piękne i funkcjonalne meble łazienkowe, kuchenne i biurowe. Fachowcy z naszej firmy przygotują piękną garderobę, meble do sypialni, biblioteczkę na ulubione książki czy szafę do przedpokoju. Ogromną zaletą naszej oferty jest różnorodność oferowanych produktów z jednoczesną elastycznością cenową. Jesteśmy w stanie zaproponować zarówno budżetowe rozwiązania dla osób szukających satysfakcjonującej jakości za niską cenę, jak i najwyższego standardu mebli dla najbardziej wymagających Klientów.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

 • W Woj-Drew mamy wiele lat doświadczenia w projektowaniu i wykonawstwie mebli pod wymiar. Nasi Klienci mogą sprawdzić dotychczasowe realizacje i zainspirować się w szukaniu pomysłu na własną aranżację.

 • Meble z naszej firmy wybierają klienci z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta, ale jesteśmy otwarci również na współpracę z osobami z innych lokalizacji.

 • Dbamy o staranność, jakość i różnorodny wybór, współpracujemy z wieloma dostawcami materiałów i rozwiązań meblowych, dzięki czemu możemy zaoferować duży wybór i korzystne ceny.

 • Dokładamy wszelki starań, by termin realizacji mebli był możliwie jak najkrótszy i dostosowany do potrzeb Klienta.

 • Chętnie dzielimy się wskazówkami i poradami dotyczącymi rozsądnych rozwiązań i lepszego zagospodarowania dostępnej przestrzeni.

 • Dbamy o jakość wykonania naszych mebli, co przekłada się na ich trwałość i satysfakcję z użytkowania.

 • Przez cały czas się rozwijamy, podnosimy kwalifikacje i wprowadzamy do oferty nowe rozwiązania, aby nadążyć za trendami i potrzebami rynku.

Profesjonalny montaż mebli

Gotowe meble są przewożone przystosowanym do tego pojazdem na miejsce montażu, a następnie instalowane z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Podczas montażu dokładamy wszelkich starań, żeby wszystkie elementy były ze sobą doskonale spasowane i funkcjonowały jak jeden organizm, gwarantując estetykę i wygodę.

Zamawiając meble w Woj-Drew możesz mieć pewność, że zajmiemy się całą realizacją od A do Z – od etapu projektu, po finalizację w postaci fachowego montażu i sprawdzenia poprawności działania wszystkich systemów meblowych.

Zapraszamy do przejrzenia galerii ze zdjęciami naszych dotychczasowych realizacji i do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.