Schody drewniane Pomorskie – producent schodów Woj-Drew

Firma Woj Drew specjalizuje się w produkcji schodów drewnianych na wymiar. Wykonujemy schody w domach, mieszkaniach dwupoziomowych i firmach – wszędzie tam, gdzie estetyka musi iść w parze z jakością i funkcjonalnością. Oferta stolarni Woj-Drew jest kierowana na całe województwo pomorskie, a szczególnie do Klientów miast takich jak Gdańsk, Gdynia i Sopot.

Schody drewniane na wymiar

Budowa i wygląd schodów wpływają w dużej mierze na prezencję całej przestrzeni. Obecnie popularne są głównie schody betonowe z drewnianymi stopniami oraz schody wykonane w całości z drewna. Eleganckie schody wewnętrzne dodają pomieszczeniu klasy, a przy tym są wygodne w użytkowaniu i odpowiednie bez względu na charakter aranżacji. W firmie Woj Drew nieustannie podążamy za trendami i jesteśmy w stanie oferować Klientom wysokiej jakości schody drewniane na wymiar pasujące stylistycznie do wystroju wnętrz.

Konstrukcja naszych schodów jest każdorazowo wykonywana przy użyciu najlepszego gatunkowo drewna przygotowanego odpowiednio wcześnie do obróbki i właściwie zabezpieczonego. Podczas produkcji schodów kładziemy ogromny nacisk na detale – na wszystkie newralgiczne miejsca, których wykończenie będzie miało wpływ na późniejsze użytkowanie schodów. Dokładamy wszelkich starań, żeby zarówno schody, jak i balustrada wyglądały idealnie mimo upływu czasu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii obróbki, impregnacji oraz montażu pozwala nam uzyskać efekt, którego trwałością można się cieszyć nieprzerwanie przez kilkadziesiąt lat.

Schody z drewna do każdego domu

Klienci firmy Woj Drew mogą wybierać spośród różnych gatunków drewna i dużej palety kolorystycznej, dzięki czemu schody drewniane zawsze pasują do preferowanego stylu. Mamy przyjemność wykonywać zarówno całkowicie białe, jak i bardzo ciemne schody, a w codziennej pracy wykorzystujemy różne rodzaje drewna – od klasycznej sosny, przez trwały dąb, a na ekskluzywnych gatunkach kończąc. Do produkcji schodów wykorzystujemy jedynie starannie wyselekcjonowane drewno cechujące się odpowiednią strukturą. Usługi stolarskie Woj Drew polegają nie tylko na przygotowaniu schodów, ale też tchnięciu w nich „duszy”, która będzie najpiękniejszą ozdobą domu lub biura.

Profesjonalny pomiar i wykonawstwo

Lata doświadczenia pokazały nam, że Klienci potrzebują kompleksowych usług, profesjonalnej porady i pewności, że ich wymarzone schody zostaną zamontowane zgodnie ze sztuką. Zarówno pomiar, jak i montaż wykonujemy z niezwykłą dokładnością. Podczas produkcji idealnych schodów liczy się każdy milimetr i umiejętność racjonalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Kluczowy jest przede wszystkim montaż schodów, który warunkuje nie tylko ich późniejszą prezencję, ale też żywotność. Na każdy montaż poświęcamy odpowiednio dużo czasu, starannie przygotowujemy miejsce pracy, sprawdzamy wykonanie poszczególnych części schodów i pilnujemy właściwego zabezpieczenia każdego z elementów.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami i do kontaktu w celu poznania pełnej oferty.